Álláslehetőség - Hajdu Autotechnika

Junior értékesítő mérnök pozícióra keres munkatársat a Hajdu Autotechnika.

Junior értékesítő mérnök

Feladatok:

• Kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, a velük való együttműködés bővítése.
• Új vevők felkutatása, az árbevétel dinamikus növelése, a cég szabad gyártó kapacitásának hasznosítása (gyártóeszköz- és, alkatrészgyártás)
• Közreműködés a termékportfolió fejlesztésében
• Egyedi ajánlatok készítése, új projektek elnyerése.
• Az értékesítő mérnök munkájának támogatása
• Riportok készítése

Személyi és szakmai elvárások:

• Gépészmérnöki/műszaki menedzser szakképzettség
• Értékesítésben szerzett tapasztalat
• Az autóipari gyártásban hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.
• Középfokú angol nyelvtudás.
• Német nyelvismeret előnyt jelent.
• „ B „kategóriás vezetői engedély.
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; AutoCAD)
• Vállalatirányítási rendszer (IFS; SAP) ismeret, gyakorlat előnyt jelent.
• Meggyőző és határozott kommunikáció.
• Gyors, rugalmas problémamegoldó gondolkodás.
• Eredményorientált, dinamikus személyiség.
• Mobilitás, utazási hajlandóság

Amit mi ajánlunk:

• Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
• Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.
• Érdekes, felelősségteljes munkakör
• Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Kontakt:
Balogh Bianka Renáta (HR munkatárs)
balogh.bianka@hajdurt.hu
+36352582897

Legutóbbi frissítés: 2024. 06. 24. 12:32