Gyakornoki pozíció - műszaki előkészítő

Budapesti (Zugló) munkavégzéssel műszaki előkészítő gyakornoki állás.

Műszaki előkészítő gyakornokot keresünk budapesti partnerünk csapatába.

Bér: bruttó 1600 Ft/ óra (25 év alatt ez a nettó)
Munkaidő: kezdés: 7-9 óra között, befejezés: 17 óra
Minimum 4 nap vagy napi 6 óra, de akár heti  40 óra is lehetséges.
Munkavégzés helye: Budapest/Zugló
Feladatok:
— Mennyiségi kimutatások készítése
— Szerződések, teljesítés igazolások adminisztrálása
— Árajánlatok előkészítése
— Anyagrendelések kezelése
— Belső nyilvántartások vezetése
— Előkalkuláció, utókalkuláció készítése
— Pályázati dokumentációk összeállításában részvétel
Elvárások:
— Folyamatban lévő aktív vagy passzív nappali tanulmányok egyetemen
— Felhasználó szintű szintű MS office ismeret
— Pontosság, megbízhatóság
Előnyök:
— Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
— Megbízható, stabil hosszútávú munkalehetőség
— Szakmai fejlődés támogatása

Jelentkezni  önéletrajz  elküldésével lehetséges.
E-mail címünk: jelentkezes.eger@diakallas.hu
(Tárgyban meg kellene jelölni a betölteni kívánt pozíciót.)
Kérdés esetén telefonos elérhetőségünk:  06 70 409 8342.

Legutóbbi frissítés: 2024. 06. 10. 11:38