Jelentkezés záróvizsgára, feltételek

Kérjük azon hallgatókat, akik ebben a félévben szeretnének záróvizsgát tenni, az alábbi két módon jelentkezzenek vizsgára:

1. A Tanulmányi Osztály által neptun üzenetben küldött űrlap kitöltésével.

2. A Neptun tanulmányi rendszerben az "Ügyintézés/Záróvizsgák" felületen.

Lejelentkezésre a Neptun rendszerben korlátozott ideig van lehetőségük. Ezután kizárólag a tanszéken keresztül van lehetőség az itt elérhető kérelem beküldésével/leadásával

Határidő utáni záróvizsga jelentkezéshez szintén a fenti linken elérhető kérelmet tudják használni.

Néhány fontos tudnivaló a végzésre vonatkozóan:
Kérjük, valamennyi kiírt pénzügyi tételét rendezze a neptunban (tandíj, könyvtári tartozás, stb.)! A könyvtárból kikölcsönzött könyveket szintén vissza kell vinni!

A záróvizsgázás feltételei:

A tanterv által meghatározott kreditek teljesítése Elfogadott szakdolgozat / diplomamunka Munkavédelem Testnevelés Oklevélkiadás feltétele
műszaki menedzser alapszak

210 kredit

(amely tartalmazza a tantervben meghatározott szabadon választható tárgyak kreditértékét is)

igen igen nappali tagozaton 2 félév, levelező tagozaton nem előírt A nyelvvizsgára vonatkozó feltételekről kérjük, közvetlenül a Tanulmányi Osztályon érdeklődjenek.
műszaki menedzser mesterszak

120 kredit

(ebből 6 kredit szabadon választható tárgy)

igen igen nappali tagozaton 1 félév, levelező tagozaton nem előért